GRUPA MOTOCYKLOWA KARDAN
Strona Główna   Artykuły   Forum   Filmy   Linki
Nawigacja
Strona Główna
O nas
Artykuły
Forum
Galeria
Filmy
Imprezy
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 46
Najnowszy Użytkownik: Corpom65
WITAMY - Hymn Grupy Kardan

Witaj na stronie internetowej klubu motocyklowego z gminy Dziadowa Kłoda. Jeżeli chcesz zapoznać się z tym kim jesteśmy i co robimy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

ZEBRANIE
Informujemy wszystkich zrzeszonych w Grupie KARDAN, Ze w dniu 29.03.2015r o godz. 16.00 odbędzie się zebranie w Pizzerii Atena w Dziadowej Kłodzie w sprawie rozpoczęcia sezonu motocyklowego 2015r. Zapraszamy wszystkich do udziału.
Rozpoczęcie Sezonu 2015r
Pragniemy wszystkich członków Grupy Kardan oraz zapalonych motocyklistów poinformować o rozpoczęciu Sezonu motocyklowego, który odbędzie się w dniu 12.04.2015r na terenie GOK w Dziadowej Kłodzie. Szczegółowy program już niedługo zostanie udostępniony na stronie. Zapraszamy.
BOŻE NARODZENIE 2014R
Choć na dworze szaro i ponuro, zamiast śniegu pada deszcz, my spieszymy złożyć Wam wszystkim życzenia, piękne miłe i do spełnienia. Każdemu z Was zdrowia, pomyślności i łaski Bożej, żeby narodzony Chrystus przyniósł każdemu z nas.Niech te święta będą czasem radości, ciepła i poszanowania. Życzymy Wesołych Świąt !!!!!!
ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEG 2014r
Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować, że zakończenie sezonu motocyklowego 2014r odbędzie się w dniu 11.10.2014r w GO-u i będzie miał charakter imprezy - zabawy integracyjnej dla członków Grupy Kardan z ich partnerkami i partnerami. Zapraszamy więc wszystkich na zabawę od godz. 18.00. Posiłki zostaną przygotowane przez we własnym zakresie w postaci bufetu szwedzkiego a do tańca przygrywał będzie zespół muzyczny. Obowiązuje strój organizacyjny a osoby niestowarzyszone sportowy,ciemny. Odpłatność i potwierdzenie u Starszego Grupy.Składka 30 zł.Zapraszamy wszystkich chętnych.
NIEDZIELA 07.09.2014
Wszystkich zainteresowanych informujemy,że w najbliższą niedzielę organizowana jest przejażdżka na którą zapraszamy. wyjazd spod GOK - u o godz. 14.15. Zapraszamy.
KAMIZELKI
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych odwiedzaniem naszej strony. Pragnę poinformować, że pojawił się pomysł wykonania dla każdego motocyklisty z naszej grupy kamizelki z logo Grupy KARDAN oraz imieniem. Koszt kamizelki, jej zakupu, wykonania i przesyłki waha się w kwocie około 180 zł. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt ze Starszym Grupy celem potwierdzenia chęci zakupu. O ile jest to możliwe prosimy o kontakt do najbliższego czwartku tj. 04.09.2014r. Pozdrawiamy.
Od Starsego Grupy
Witajcie. Pozdrawiam całą grupę z trasy 4 Rajdu Śladami Gąsienic 1 Pancernej Gen. Maczka. Chłodno,wietrznie i mokoro ale jak na razie szczęśliwie. Śmignęliśmy przez Niemcy, Luksemburg, Francję i kulamy się po Belgii. Dio Zobaczyska. Są to pozdrowienia przesłane na ręce Grupy Kardan.
Wyjazd
Pragniemy poinformować,że w dniu 20.07.2014r o godz. 9.45 organizowana jest zbiórka na wyjazd do Polskiej Wsi pod Opolem, gdzie odbędzie się X - ty pokaz Monster Truck. Wyjazd o godz. 10.00. W drodze powrotnej możemy wjechać nad zalew w Stradomi, gdzie ma odbywać się impreza plenerowa dla motocyklistów organizowana przez MOSIR w Sycowie. Zapraszamy wszystkich chętnych. Przypominam o potwierdzaniu udziału.
KOSZULKI
Ze względu na błąd w grafice koszulek prosimy wszystkich o dostarczenie koszulek do Starszego Grupy. Nadruk zostanie zmieniony przez producenta. Jednocześnie prosimy o składania propozycji odnośnie przejażdżek motocyklowych w weekendy. W najbliższą niedzielę zbiórka o godz. 14.00, a wyjazd o godz. 14.15. Czekamy na propozycje miejsc docelowych. :)
PODZIĘKOWANIE
Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych z Namysłowa składa serdeczne podziękowania dla Grupy Kardan za wzięcie udziału w festynie w dniu 15.06.2014r. Nasza obecność wywołała wiele radości i uśmiechu nie tylko na twarzach dzieciaków ale również ich opiekunów jak i nauczycieli. Szkoda tylko,że większość motocyklistów tak szybko odjechała. W tym miejscu chciałbym podziękować koledze "WOJCIECHOWI", który pomimo,że nie jest członkiem Grupy KARDAN to jednak na moje zaproszenie dołączył do nas i razem ze mną pozostał do samego końca festynu. Cieszymy się ,że dzięki nam piknik, który miał się zakończyć o godz. 17.00 przedłużył się o godzinę. Podziękowaniom dyrekcji i Pani prowadzącej nie było końca, a nam serce rosło ze względu na radość, którą daliśmy dzieciaczkom. Zapraszamy do częstszego udziału w takich imprezach bo działalność nasza przynosi radość i uznanie. Zapraszamy i raz jeszcze dziękujemy.
Dni Namysłowa.
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziau w wyjeździe na Dni Namysłowa w dniu 22.06.2014r. Zbiórka pod GOK-iem w Dziadowej Kłodzie o godz. 17.20 i wyjazd o godz. 17.30 do Namysłowa. Tam na miejscu ma odbyć się parada motocykli o godz. 18.10. Dla motocyklistów przewidziany poczęstunek. Zapraszamy wszystkich chętnych.
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Licznik wyświetleń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl